Интереактивті тапсырмаларға арналған Quizlet онлайн сервис

2024 жылдың 11 сәуірінде «Ақпараттық технологиялар студиясы» шығармашылық тобы «Интереактивті тапсырмаларға арналған Quizlet онлайн сервис» тақырыбында семинар өткізді. Іс-шараның модераторы – ақпараттық технологиялар бөлімінің оқытушысы Хаджимуратов Қ.С. Іс-шара колледж оқытушылары үшін ұйымдастырылды.
Quizlet-тің маңызды артықшылығы-мұғалімдер өздерінің тапсырмалар жинағын құра алады немесе қызмет дерекқорында қол жетімді дайын жиынтықтарды қолдана алады. Бұл сабақтарды дайындау процесін жеңілдетеді және оқуды қызықты етуге көмектеседі.
Білім беру процесінде Quizlet-ті қолданудың тағы бір артықшылығы-тәрбиешілер оқушылардың үлгерімін бақылай алады, олардың жетістіктерін талдай алады және оқу материалын топтың қажеттіліктеріне сәйкес реттей алады. Осылайша, оқытудың жекелендірілген тәсілі қол жетімді және тиімді бола бастайды.
Quizlet пайдалану бойынша мұғалімдерге арналған семинар бұл платформаның қазіргі білім берудегі маңызды құрал екенін көрсетті. Оның көмегімен оқытушылар студенттерге оқу материалын сәтті игеруге және өз бетінше оқу дағдыларын дамытуға көмектесетін қызықты және интерактивті сабақтар жасай алады. Осылайша, Quizlet-ті білім беруде қолдану оқыту сапасын арттыруға және білікті және табысты түлектерді қалыптастыруға ықпал етеді.