Қытай делегациясы ИнЕУ Жоғары колледжінде

ИнЕУ жоғары колледжінің қабырғасында Қытайдан келген делегациямен кездесу өтті. Бұл іс-шара академиялық байланыстарды нығайтудағы және екі ел арасындағы мәдени алмасуды ынталандырудағы маңызды қадам болды.

Делегация құрамында қытайлық білім берудің жоғары лауазымды өкілдері бар, олар біздің оқу орнымызбен тәжірибе және идеялар алмасуға дайын. Делегация құрамы:
     1.  Чен Кэ ханым, Чжэнчжоу электр энергетикалық колледжінің халықаралық білім департаменті директорының орынбасары.
     2.  Лю Ша ханым, Чжэнчжоу электр колледжінің өкілі, халықтық оқыту факультеті.
     3.  Шан Чжо мырза, Сиань халықаралық білім алмасу қауымдастығының Бас хатшысы.
     4.  Хуан Цюли ханым, Хэнань провинциясының білім беру және халықаралық қытай тілін ілгерілету базасының емтихан және оқыту жөніндегі директоры.
     5.  Чен ханым, Хэнань провинциясының білім беру базасының қытай тілін оқыту және халықаралық қытай тілін ілгерілету бөлімінің қызметкері.
Сапар білім беру саласындағы ынтымақтастық перспективаларын талқылауға, қос дипломдық бағдарламаларды ұйымдастыруға, студенттердің академиялық ұтқырлығына, оқытушылардың тағылымдамасына, ғылыми зерттеулер мен мәдени алмасуға, сондай-ақ екі елдің білім беру институттары арасында серіктестік байланыс орнатуға мүмкіндік береді.