Оқуға құштар колледж ” Менің қалам, сенің атыңда не бар?”

2024 жылдың 23 қаңтарында ИнЕУ жоғары колледжінде кітапханашы Т. И. Манжосова және оқытушы А. К. Бейсенова “Оқуға құштар колледж” жобасы аясында ” Менің қалам, сенің атыңда не бар?» атты кітапханалық ойын өткізді.

Іс-шараның мақсаты-Павлодар тарихымен таныстыру; өз өлкесі туралы ой-өрісін кеңейту; патриотизм сезімін қалыптастыру; өз қаласын дамыту үшін жауапкершілік сезімін қалыптастыру; өз Отанына деген мақтаныш сезімін тәрбиелеу.

Ойын төрт турдан тұрды: “Қала тарихы”, “Бұл қызықты”, “Даңқты жерлестер”, “Нысанды тану” және ” Сіз өз қалаңызды білесіз бе?» викторинасы

Балалар екі командаға бөлініп, әр кезеңде командалар тапсырмаларды орындады. Олар көптеген сұрақтарға жауап беріп, атақты жерлестерінің есімдерін еске түсіруі керек еді. Балалар барлық тапсырмаларды сәтті орындады. Олар жақсы білім көрсетті.

Жақсы, жігіттер!