Колледждің түлектерді жұмысқа орналастыру бойынша әлеуметтік әріптестерімен өзара іс-қимылы

«Колледждің түлектерді жұмысқа орналастыру бойынша әлеуметтік серіктестермен өзара іс-қимылы» дөңгелек үстелі
11 қаңтарда ИнЕУ ЖК энергетикалық бөлімінде жұмыс берушілермен “ИнЕУ ЖК энергетикалық бөлімінің түлектерін жұмысқа орналастыру бойынша әлеуметтік серіктестермен өзара іс-қимылы ” тақырыбында дөңгелек үстел отырысы өтті.
Кездесудің мақсаты – үш тараптың өзара іс – қимылы мен ынтымақтастығын нығайту: жұмыс беруші-студент-оқу орны.
Колледж әкімшілігінің атынан директор А.У. Ташекенова сөз сөйледі, ол кездесу қонақтарына іс-шараға қатысқаны, студенттерді практикаға және жұмысқа орналастыруға анықтаған кезде көмектескені үшін алғысын білдірді, сондай-ақ колледж студенттеріне жұмыс берушімен қарым-қатынас қаншалықты маңызды екенін айтты.
Дөңгелек үстел отырысына ПАВЛОДАРЭНЕРГО АҚ бас директоры О.А. Щемель, Павлодар электр желісін тарату компаниясы АҚ бас директоры А.В. Глотов, ПАВЛОДАРЭНЕРГО АҚ қызметкерлермен жұмыс басқармасының басшысы Л. А. Смирнова, ПАВЛОДАРЭНЕРГО АҚ Оқу орталығының басшысы Н. В. Семенова, ИнЕУ ЖК ОӨЖ директордың орынбасары Әблеш Қ. Ж. қатысты, ИнЕУ ЖК директордың ТІ жөніндегі орынбасары А. Т. Хамитова, ИнЕУ ЖК ИнҚ жөн. директордың орынбасары Л. В. Кармишина, ИнЕУ энергетика және инженерия кафедрасының меңгерушісі С. П. Харченко, энергетикалық бөлімінің меңгерушісі А. Д. Омаров., колледждің энергетикалық бөлімінің 2024 жылғы түлектері.
Іс-шара нәтижелі өтті. Кездесу барысында студенттерге кеңес алуға, оларды қызықтыратын сұрақтар қоюға және кәсіпорын өкілдерінен кеңес алуға мүмкіндік берілді. Негізінен түлектер жұмысқа орналасу рәсіміне, жұмыс кестесіне, практикадан өту мүмкіндігіне және т. б. қызығушылық танытты.
Жұмыс берушілермен кездесу – бұл негізгі нәтижеге – еңбек нарығында сұранысқа ие бәсекеге қабілетті маман шығаруға бағытталған үлкен бірлескен жұмыстың жалғасы.