Нысандық жаттығу

16 мамырда Инновациялық Еуразия Университетінің Жоғары колледжінде «Террористік акт қаупі төнген кезде басшылық құрамның, персоналдың іс-әрекеттері (күдікті затты табу)» тақырыбы бойынша объектілік жаттығу өтті

Аңыз бойынша колледж студенті күдікті затты айналып өту кезінде колледждің күзетшілері тапқан тығыз жерде қалдырған. Лаңкестік акт қаупі төнген жағдайда колледждің барлық басшылық құрамы мен персоналы нұсқаулық бойынша қатаң әрекет етті. Студенттер, қызметкерлер мен педагогикалық құрамның эвакуациясы жарияланды.

Нормативтік уақыт 10 минут болған жағдайда эвакуация ұйымдастырылған және нақты 5 минуттық аралықта өтті. Барлық қатысушылар тыныштықты сақтап, эвакуациялау жоспары мен ережелеріне сәйкес әрекет етті.

Жаттығу барысында объектінің персоналы мен студенттердің іс-қимылдары шынайы жағдайға барынша жақындатылған жағдайда пысықталды. Өйткені террорлық актіге қарсы күрестің ең тиімді әдісі – оның алдын алу. Оқу-жаттығуға қатысушылардың барлығы қойылған міндеттерді орындап, үйлесімді әрекет етті. Нысанның бастығы, колледж директоры А.У. Тәшекенова барлық қатысушыларға нысандық жаттығу міндеттерін сәтті шешу үшін алғысын білдіріп, ұйымның сапасына тоқталды.