VII заң ғылыми – практикалық конференциясы

31 наурызда ИнЕУ жоғары колледжінің базасында “Қазақстан Республикасының Конституциясы-мемлекет пен қоғамның тұрақты дамуының негізі” атты колледж студенттері мен мектеп оқушыларының (6-11 сыныптар) VII заң ғылыми – практикалық конференциясы өтті. Байқау алты бағыт бойынша өткізілді: – азаматтық құқық, отбасы құқығы, азаматтық процесс; – қылмыстық құқық және криминология, қылмыстық атқару құқығы, қылмыстық процесс; – мемлекеттік-құқықтық; – әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар; – әлеуметтік-экономикалық ғылымдар; – Сот құрылысы, прокурорлық қадағалау, адвокатура, әкімшілік құқық. Конференцияға 173 ғылыми жұмыс қатысты. Қазылар алқасы ретінде Павлодар қаласы мен Павлодар облысының оқу орындары мен құқықтық органдарының үздік өкілдері шақырылды. Ш. Е. Сембина -Павлодар қаласы  полиция басқармасының Орталық полиция бөлімі бастығының орынбасары, полиция подполковнигі; Г. Ш. Жанғазина-Павлодар қалалық судьясы; Г. Ж. Ельмуратов- Торайғыров университеті КЕАҚ “Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат” кафедрасының профессоры, саясаттану ғылымдарының кандидаты; М. А. Сүлейменова- Инновациялық Еуразия университетінің “Әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар”кафедрасының доценті, тарих ғылымдарының кандидаты;  Беспалый С.В. –  Инновациялық Еуразия университетінің “Бизнес және басқару” кафедрасының доценті, экономика ғылымдарының кандидаты; Иванова М. А. – Павлодар облысы аумақтық кәсіподақтар бірлестігінің” Татуласу орталығы” бітімгершілік орталығының басшысы, кәсіби медиатор;  Қыдыралинова А. К.,Инновациялық Еуразия университетінің “Құқық” кафедрасының меңгерушісі,  заң ғылымдарының магистрі. Жұмыс күнінің соңында конференцияға қатысушылар қорытындылау және жеңімпаздарды жариялау үшін жиналды.
  1. «Азаматтық құқық, отбасылық құқық, азаматтық іс жүргізу секциясы». Мектептер:

Балта Олжас III
Зарқын Сәниә Нұржанқызы I
Якубов Шакиржан Шавкетович II
Куанышева Алия Асылбековна III

1. «Қылмыстық құқық пен криминология, қылмыстық атқару құқығы, қылмыстық іс жүргізу секциясы». Мектептер:
Некрасов Дмитрий Сергеевич II
Калиярдамов Нурбек Бектемирович I
Нұрұбай Айя Нуржанқызы II
Сағат Айкерім Әділбекқызы III
Дирксен Илья Викторович III

1. «Мемлекеттік-құқықтық секциясы (Мемлекет пен құқық теориясының негіздері, конституциялық құқық, адам және қоғам)».
Кунанбаев Ернар I
Боранбаева Жания Рахметоллаевна II
Жиксимбай Айша Ерланқызы Амангелді Гүлназ Бауыржанқызы II
Тимошенко Анастасия Павловна Колдашева Амелия Ильсуровна III
Садартинова Айдана Хаертиновна Жамсап Күмісай Мұратқызы III
Әкімбек Лаура Әкімбекқызы I
Шарапиден Аллажар Ардақұлы II
Испулганова Амира Кайратовна II
Маркун Яна Олеговна III
Қасымжан Әділ Сабырұлы III

1. «Әлеуметтік-гуманитарлық секциясы (философия, тарих, қоғамтану, саясаттану, әлеуметтану, мәдениеттану, лингвистика, психология)».
Мектептер :
Зкриянова Аяжан Ерлановна III
Өміржол Мария Егеуовна III
Орал Альмира Бауыржанқызы III
    Әлеуметтік-экономикалық секциясы (қаржылық, салықтық Әлеуметтік-экономикалық секциясы (қаржылық, салықтық құқық, кәсіпкерлік негіздері, экономика, менеджмент, маркетинг)
Борашев Рахат Рустемович I
Шуковская Анастасия Сергеевна II
Чуб Арина Геннадьевна I
Кабышева Томирис Ержановна II
Бақтияр Балнұр Ерланқызы II
Иликаев Данила Денисламович III
Луб Евгения Владимировна III
Оспанов Сабыр III
  «Сот жүйесі, прокурорлық қадағалау,  адвокатура, әкімшілік құқық». Колледждер:
Айтқали Дәулет Ернатұлы Кравченко Денис Александрович I
Молганжанова Зарина Канатовна I
Поморгайло София II
Қаирбай Тамерлан Сағадатұлы III
Лахонин Данил Максимович III
Кенжаева София Романовна II
    Ғылыми форум жұмысының соңында, колледж басшысы А.У. Ташекенова келесі оқу жылында заң және әлеуметтік пәндер конференциясы өз жұмысын жалғастыратынын айтып,  қатысушыларды оған белсенді қатысуға шақырды.