колледж президентін сайлау

о

20 қыркүйектен бастап ИнЕУ Жоғары колледжінде 22 қыркүйекке дейін жалғасатын «Студенттер парламентінің 2022 президентін сайлау» басталады. Студенттер парламентінің президенті лауазымына кандидаттар студенттер мен оқытушылар үшін өз жоспарларын түсіндіру бойынша сайлау алдындағы науқан өткізеді. Кездесуге қатысушылар үміткерлерді белсенді қолдап, қызықтырған сұрақтарын қойып, алдағы сайлауда жеңіске жетулеріне тілектестік білдіреді.

Студенттер парламентінің президенті лауазымына кандидаттар:

Студенттер парламентінің президенті лауазымына № 1 кандидат – Лиханова Дарья, «Банк және сақтандыру ісі» мамандығының 1 курсы

Дарья топ пен колледж өміріне, сондай-ақ түрлі байқаулар мен іс-шараларға белсене қатысады. Баскетболмен айналысады, көркем әдебиетке құмар

Жауапкершілік, коммуникабельділік, достық, ықыластық, адалдық, мақсатқа ұмтылу сияқты қасиеттерге ие. Үздік, белсенді, спортшы. Әрқашан мектеп олимпиадаларына қатысып, Қазақстанның жоғалған теңізшілері туралы кітап жазған.

Студенттер парламентінің президенті лауазымына № 2 кандидат – Милан Құлатаев, УиА-112 тобының студенті.

Олимпиадалар мен конкурстардың белсенді қатысушысы. «Қолөнер кереметтері» республикалық көрмесінің, «Ғылым және инновация – 2022» аудандық ғылыми-практикалық конференциясының және «Math Cat-2021» бүкілресейлік математикалық флешмобының және басқа да іс-шаралардың жеңімпазы болып табылады. Н.И. Огородников атындағы Красногорск гимназиясын қызыл аттестатпен аяқтады

Бос уақытында сурет салуды, скейтбордқа мінуді және жаңа рецептілерді сынауды жақсы көреді.

Студенттер парламентінің президенті лауазымына № 3 кандидат – Төлеуова Адина, БСД-112 тобының студенті.

Адина өте қарым-қатынаста, адамдармен тез арада ортақ тіл табыса алады және бәріне ұқыпты қарайды. Ағылшын тілін жақсы меңгерген және үнемі дамып келеді. Адинаның екі мақсаты бар, атап айтқанда колледжде жайлы ахуал қалыптастырып, күнделікті өмір сүруді әртараптандыру. Өйткені студенттердің білім сапасы оларды қоршаған жағдайларға байланысты.

Студенттер парламентінің президенті лауазымына № 4 кандидат – Марен Даниял, СМС-320 тобының студенті.

Колледж өміріне белсенді қатысады, монтаждаумен айналысады, бос уақытында диджей болып жұмыс істейді. Адалдық, мейірімділік, ортақтық, мақсатқа ұмтылушылық және ең басты түсінік сияқты қасиеттерге ие.