Біз сыбайлас жемқорлыққа қарсымыз!

2022 жылдың 08 сәуірінде Инновациялық Еуразия университетінің Жоғары колледжінде жоспар бойынша «Ең күшті, ең күшті!» байқауы өтті.  П-121 тобының кураторы Тортаева А.К.  «Біз сыбайлас жемқорлыққа қарсымыз!» тақырыбында дөңгелек үстел өткізді.

Бұл шараға Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдарының қызметкерлері және «Аманат» партиясының спикері шақырылды:

1. Баймурзина Ботакөз Жұмабайқызы – әділет подполковнигі, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Оқу орталығының арнайы пәндер циклінің оқытушысы.
  2. Зенгин Ольга Зархимқызы – Павлодар адвокаттар алқасының адвокаты.
  3. Назимов Назимхан Мұратұлы – Павлодар облыстық атқарушы округінің жеке сот орындаушысы.
  4. Сағындық Мирас – «Аманат» партиясының Павлодар қалалық филиалы – кеңесші.
  5. Аға лейтенант – Ахметов Серік Амангелдіұлы – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті Оқу орталығының арнайы пәндер циклінің оқытушысы.

Бұл іс-шараның тәрбиелік мақсаттары:

•  студенттердің сыбайлас жемқорлыққа қарсы дүниетанымын тәрбиелеу, насихаттау және қалыптастыру;
  •  сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты іске асыру мәселелері бойынша мемлекеттік органдармен, жеке және заңды тұлғалармен өзара іс-қимылды жеңілдету;
  •  студенттердің құқықтық санасын, азаматтық ұстанымын дамыту;
  •  тұлғаның негізін құрайтын адамгершілік нормаларға оң көзқарасты тәрбиелеу, оқушылардың құқықтық санасы мен құқықтық мәдениетінің деңгейін көтеру;  сыбайлас жемқорлыққа қарсы бағдарламаларға белсенділік көзқарасы.

Оқушылар іс-шараға белсене қатысып, үлкен қызығушылық танытты.

Бұл шара барысында өмірден мысалдар келтіріліп, бейнероликтер көрсетілді.  Қорытындыны шығарған кезде жігіттер «ИнЕУ жоғары колледжінде сыбайлас жемқорлыққа жол жоқ!» деп өз пікірлерін білдірді.