құқық бұзушылықтың алдын алу бойынша кеңес

2022 жылдың 27 қаңтарында ИнЕУ колледжінде құқық бұзушылықтың алдын алу кеңесі өтті. Оған: заң пәндерінің оқытушысы Маусымбекова А.Ж., психолог Костюк В. В., колледж студенттері, алдын алу кеңесінің мүшелері қатысты.

Күн тәртібінде:

1. Заң пәндерінің оқытушысы А. Ж. Маусымбекованың кәмелетке толмағандар арасындағы құқық бұзушылықтардың алдын алу бойынша ақпаратпен бөлісуі
  2. Психолог Костюк В.В. “1-семестрдің қорытындысы бойынша КІБ-да тұратын студенттермен жұмыс”.

Осы алдын алу кеңесі кестеге сәйкес жүргізіледі, оның мақсаты білім алушылар арасында қадағалаусыз және құқық бұзушылықтың алдын алу бойынша шараларды жүзеге асыру болып табылады. Алдын алу кеңестің қызметі заңдылық, демократиялылық, білім алушылардың тұлғасына ізгілікті көзқарас қағидаттарына негізделеді.