Абдулина Асемгуль Аскеровна

Жоғары санатты заң пәндерінің оқытушысы, экономикалық бөлімшенің меңгерушісі. Еңбек жолын 2001 жылы ИнЕУ Құқықтану кафедрасының аға лаборанты ретінде бастаған. 2002 жылдан – ИнЕУ колледжінің заң пәндерінің оқытушысы және циклдік комиссияның төрағасы. 2015 жылдан бастап Инновациялық Еуразия Университеті Жоғары колледжінің экономикалық бөлімінің меңгерушісі. Білікті мамандарды даярлау бөлімінің қызметін шебер басқарады, білім беру процесінің сапасын жүйелі бақылауды қамтамасыз етеді. Педагогика магистрі. Қазіргі заманғы білім беру технологиялары мен әдістемелерін меңгерген, оларды оқу процесінде тиімді қолданады, заманауи білім беру стандарттарының талаптарына сәйкес келетін кең кәсіби білімі мен іскерліктері бар.

Абдулина А.А. – сауатты, жоғары жауап беретін, шығармашылықпен жұмыс істейтін оқытушы. Арнайы білім мен тәжірибе оған білім беру ұйымдарына білікті қарауға, білім алушыларды әлеуметтік бейімдеуді нәтижелі жүзеге асыруға мүмкіндік береді. Педагог студенттердің өзіндік және зерттеу жұмыстарын қолдайды, олардың шығармашылық белсенділігін ынталандырады және республикалық конференцияларға, конкурстарға, олимпиадаларға, семинарларға жеке қатысады:

2020 жыл – “Үздік педагог-2020” ІІІ республикалық кәсіби байқауының I дәрежелі дипломы»; I дәрежелі Диплом (командалық қатысу) “Чемпиондар лигасы” қалалық зияткерлік ойынына»; IV Республикалық заң ғылыми-практикалық конференция қатысушыларының ғылыми жетекшісі; “ТжКБ: Кеше-бүгін-ертең” республикалық форсайт-сессиясының қатысушысы»;

2019 жыл-Ахмет Байтұрсынұлы атындағы республикалық педагогикалық олимпиадаға қатысқаны үшін Грамотамен марапатталды.

Асемгуль Аскеровна  жүйелі түрде өздігінен білім алумен айналысады, халықаралық талаптар бойынша техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының инженерлік-педагогикалық қызметкерлері мен басшыларының біліктілігін арттыру курстарынан өтеді.

Студенттер Асемгуль Аскеровна  талаптардың әділдігі, принциптілігі, олардың әрқайсысында жеке тұлғаны тани білгені үшін құрметтейді. Ол әріптестері мен ата-аналары арасында лайықты беделге ие.