Абдрашева Харлыгаш Ахметовна

Жоғары санатты экономикалық пәндер оқытушысы. ИнЕУ жоғары колледжінде 2003 жылдан бері жұмыс істейді. Бағдарлама көлемінен едәуір асатын оқытылатын пәннің теориялық және практикалық негіздерін терең әрі жан-жақты меңгерген. Лауазымдық міндеттерді орындауға айрықша жауапкершілікпен қарайды, жұмысын жоғары деңгейде білетін  қабілеттілікке ие. Іскерлік құжатталған ақпаратты өңдеу әдістерін жетік меңгерген. Біліктілікті арттыру курстарында өз білімін жетілдіру арқылы өз біліктілігін үнемі арттырып отырады.

Харлыгаш Ахметовна түрлі деңгейдегі семинарлар мен әлеуметтік маңызы бар жобалар жұмысына белсенді қатысады:

2020 жыл – “сабақты әзірлеуден бастап білім беру процесін ұйымдастыруға дейін қашықтықтан оқыту” тақырыбындағы біліктілікті арттыру курсының қатысушысы;

2019 жыл – “Бизнес және басқару”кафедрасының оқу үдерісін ұйымдастырудағы жемісті ынтымақтастығы үшін Алғыс хатқа ие болды.

Кәсіпорындарда практиканы жақсы ұйымдастырғаны және мамандар даярлауға қосқан қомақты үлесі үшін Алғыс хатпен марапатталды.

Банк мамандарын даярлаудағы жоғары кәсібилігі үшін Грамота алса,  Инновациялық Еуразия университеті “консорциумының дамуына қосқан жеке үлесі үшін ИнЕУ ректорының Алғыс хатымен марапатталды.

2018 жыл – “Арнайы білім беру: тәжірибе, инновациялар, перспективалар”Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясының қатысушысы.

“Өрлеу” БАҰО ” АҚ филиалы. Павлодар қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасының “Салық және салық салу” тақырыбы бойынша жеке және заңды тұлғаларға қызмет көрсету бөлімдерінде тағылымдамадан өтті.

“Кәсіби педагогикалық шеберліктің заманауи тәсілдері” біліктілікті арттыру курстарының қатысушысы.

2017 жылы – “ШОБ үшін салық салу, бухгалтерлік және басқару есебінің практикалық мәселелері”тренингіне қатысты. Сондай-ақ «Қаржылық талдау және бюджеттеу ” тренингіне  де қатысты.

Жоғары оқытушылық шеберлігі, жұмысқа шығармашылық көзқарас, тапсырылған іске жауапкершілік, колледждегі әріптестері мен студенттерінің арасында лайықты құрметке ие оқытушы.

Абдрашева Х.А. түлектері Қазақстанда да, Ресейде, Украинада, Түркияда тағы да басқа  шетелде де жұмыс істейді.