Бейсенова Алма Кенесбаевна

Бейсенова Алма Кеңесбайқызы – орыс тілі және әдебиеті пәнінің оқытушысы, педагог-сарапшы. Гуманитарлық пәндер циклдік әдістемелік комиссиясының басшысы болып істейді.

Алма Кеңесбайқызы сабақта оқытудың алдыңғы қатарлы технологияларын белсенді қолданады. Оның сабақтары белсенділікті, тәуелсіздікті, өзін-өзі тәрбиелеуді және шығармашылық өзін-өзі танытуды ынталандырады.

2020 жылы А.П. Чеховтың 160 жылдығына арналған облыстық ғылыми – практикалық конференцияның жеңімпазын дайындады.

2019 жылы көптілділік бойынша облыстық байқаудың жүлдегерін дайындады (3 орын).

Оның жұмысының нәтижесі студенттердің түрлі шығармашылық онлайн конкурстарға қатысуы болды:

• Абайға арналған мәнерлеп оқу сайысында 1 орын. Байқауды “Филолог” Қазақстан-Ресей қауымдастығы өткізді»;
  • Халықаралық мәнерлеп оқу байқауына қатысқаны үшін грамота (видео) (23 елдің өкілдері қатысты: Ресей, Қазақстан, Абхазия, Беларусь, Тунис, Нигерия, Египет, Палестина және т. б.);
  • орыс тілі мен әдебиетінен қазақстандық онлайн олимпиадада (ҚИО) ;
  • орыс тілі пәнінен Қазақстан-Ресей мұғалімдер қауымдастығының жобасы аясында өткен Республикалық пәндік онлайн олимпиадада II орын;
  • “VIDEOUROK” халықаралық жобасында 1 және 2 орын»;

Алма Кеңесбайқызының еңбегі бірнеше рет грамоталармен және алғыс хаттармен марапатталды:

• 2018 ж., 2019ж жоғары ИнЕУ колледж директорының грамоталарымен;
  • 2018 ж. жоғары ИнЕУ колледж директорының Алғыс хатымен;