Арынгазинова Асель Багдатовна

Арынғазинова А.Б. энергетика бөлімінің бірінші санатты оқытушысы. 2008 жылы ИнЕУ-ді бітіргеннен кейін өзінің еңбек жолын ИнЕУ колледжінде бастады. Қазір Әсел Бағдатқызы тәжірибелі оқытушы, жылу техникалық пәндер циклдік әдістемелік комиссиясының жетекшісі, оқытушылар ұжымының құрметті мүшесі.

Арынғазинова А. Б. – әр түрлі деңгейдегі конкурстардың, олимпиадалардың, конференциялардың белсенді қатысушысы:

• 2020 жыл « 2019-2020 оқу жылындағы білім, ғылым, IT-технологиялар, өнер, музыка және спорт саласындағы халықаралық қашықтықтан өткізілетін байқаудың IV маусымының» «Педагогтың үздік портфолиосы 2020» номинациясы бойынша жеңімпазы (1 дәрежелі диплом);
  • 2019 жыл: А. Байтұрсынов атындағы Республикалық педагогикалық шығармашылық Олимпиадасының қатысушысы; “Шебердің  қолжасбасы” Республикалық конкурсының жеңімпазы (2 дәрежелі диплом); “Жыл мұғалімі – 2019”  республикалық конкурсының жеңімпазы (2 дәрежелі диплом).

Арынғазинова А.Б. студенттердің әр түрлі деңгейдегі конкурстарда, олимпиадаларда, конференцияларда ғылыми жетекшісі болып табылады:

• 2021 жыл: Энергетиктердің X облыстық олимпиадасының жеңімпазы (3 дәрежелі диплом);
  • 2020 жыл: ТжКБ мамандықтарының республикалық олимпиадасының жеңімпазы (1 дәрежелі диплом);
  • 2019 жыл: ҚР БҒМ XLV Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясының жеңімпазы (3 дәрежелі диплом); IV Халықаралық ғылыми-практикалық конференцияның қатысушысы;
  • 2016 жыл: VIII Облыстық энергетиктер олимпиадасының жеңімпазы (2 дәрежелі диплом);
  • 2015 жыл: ҚР БҒМ XLIII Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясының жеңімпазы (3 дәрежелі диплом);

“ЖЭС турбиналық қондырғылары”, “Жылу техникасының теориялық негіздері” пәндері бойынша оқу-әдістемелік кешендер әзірленді, бес әдістемелік құрал (2018 және 2019жж) сыртқы рецензияға ие.

Жарияланымдар:

• 2019 жыл: “Студенттерді техникалық пәндерге оқытуда заманауи ақпараттық технологияларды қолдану” Ресейдегі театр жылына арналған VI Бүкілресейлік ғылыми-практикалық конференцияның еңбектер  жинағы; (Омбы кітапханалық-ақпараттық технологиялар колледжі);
  • 2018 жыл: “Арнайы пәндерді оқыту әдістері және техникалық нұсқаулықты қолдану” Омбы кітапханалық-ақпараттық технологиялар колледжінің халықаралық қатысуымен өткен V Бүкілресейлік ғылыми-практикалық конференцияның тезистері мен баяндамалар жинағы.

Преподаватель первой категории энергетического отделения. В 2008 году после окончания ИнЕУ начала свою трудовую биографию в колледже ИнЕУ. Сейчас Асель Багдатовна опытный преподаватель, руководитель цикловой методической комиссии теплотехнических дисциплин, уважаемый член коллектива преподавателей.

Арынгазинова А.Б. – активный участник конкурсов, олимпиад, конференций различного уровня:

2020 год: победитель (диплом 1 степени) «IV сезона международного дистанционного конкурса в сфере образования, науки, IT-технологий, искусства, музыка и спорта в 2019-2020 учебном году» (Конкурс «Лучшее портфолио педагога 2020);

2019 год: участник Республиканской педагогической творческой олимпиады им. А.Байтурсынова; победитель республиканского конкурса «Почерк мастера» (диплом 2 степени); победитель республиканского конкурса «Учитель года – 2019» (диплом 2 степени).

Арынгазинова А.Б. является научным руководителем студентов на конкурсах, олимпиадах, конференциях различного уровня:

2021 год: победитель (диплом 3 степени) X Областной олимпиады энергетиков;

2020 год: победитель (диплом 1 степени) республиканской олимпиады специальностей ТиПО;

2019 год: победитель (диплом 3 степени) XLV Международной научно-практической конференции МАН РК; участник IV Международной научно-практической конференции;

2016 год: победитель VIII Областной олимпиады энергетиков (диплом 2 степени);

2015 год: победитель XLIII Международной научно-практической конференции МАН РК (диплом 3 степени);

Разработаны учебно-методические комплексы по дисциплинам «Турбинные установки ТЭС», «Теоретические основы теплотехники», пять методических пособий (2018 и 2019гг) имеют внешнюю рецензию.

Публикации:

2019 год: «Применение современных информационных технологий в обучении студентов техническим дисциплинам» сборник работ VI Всероссийской научно-практической конференции, посвященной Году театра в России (Омский колледж библиотечно-информационных технологий);

2018 год: «Методы обучения специальным предметам и использование технического руководства» сборник тезисов и докладов V Всероссийской научно-практической конференции с международным участием Омского колледжа библиотечно-информационных технологий.