Бүгін балалар мен жастар

Covid-19 алдын алу мақсатында Павлодар облысының әкімдігі Аймақтық  оқу-тәжірибелік  дене тәрбиесі орталығымен бірлесіп, қазіргі уақытта басты мақсаттарға қол жеткізу: коронавирус ауруларын шектеу және алдын алу бойынша нақты және жүзеге асырылатын нұсқаулардан тұратын әдістемелік ұсынымдар әзірледі. Құжатта басты назар дене шынықтыру сабақтары кезінде тыныс алу жаттығуларын ұйымдастыруға және өткізуге аударылады.

Гуманитарлық бөлімнің оқытушылары мен студенттері ұсыныстарға жауап беріп, аурудың алдын-алу бойынша түрлі тыныс алу жаттығуларын өткізді.

Біз студенттермен мұндай жұмыс оларға үйде, колледжде және өз қауымдастықтарында аурудың алдын алудың жақтаушысы болуға көмектеседі деп санаймыз. Кез-келген сақтық шаралары халықтың денсаулығын  жақсартуға көмектеседі.

Өзіңізді қорғаңыз және сау болыңыз!