Сорокин Илья Юрьевич

Сорокин Илья Юрьевич – ИнЕУ жоғары колледжінің “Құқықтану” мамандығы бойынша П-219 тобының 2 курс студенті. Илья мектептен бастап саясатқа, тарихқа, әлеуметтік зерттеулерге, әдебиетке және басқа гуманитарлық ғылымдарға қызығушылық танытты. Бірақ, бәрінен бұрын оны Құқықтану қызықтырады, сондықтан ол колледжге “Құқықтану”мамандығына түсуге шешім қабылдады.

“Мен құқықтанушы мамандығын таңдадым, себебі біз еліміздің құқықтық жүйесі енді ғана дамып келе жатқанын және әлемнің дамыған елдерінің деңгейінен әлі де алыс екенін байқаймыз. Атап айтқанда, сыбайлас жемқорлық, лауазымдық өкілеттіктерді асыра пайдалану және жекелеген шенеуніктердің озбырлығы проблемалары бар, мен елдегі жағдайды жақсарту үшін адвокат болуды армандаймын”, – дейді Илья.

Сорокин Илья “өте жақсы” оқиды. Табиғаты бойынша Илья алдына мақсат қоя алатын, коммуникативті, тәртіпті, сенімді, жауапты. Топтың және колледждің қоғамдық өміріне белсенді қатысады, тапсырмаларға шығармашылықпен қарайды. Түрлі облыстық, республикалық және халықаралық конкурстарға, олимпиадалар мен конференцияларға қатысады. Міне, оның ең маңызды марапаттарының тізімі:

2021 жылы – Республикалық заң ғылыми-практикалық конференциясында 3 орын;

2020 жылы – “Білім мен ғылымның интеграциясы-болашаққа қадам” Халықаралық ғылыми – практикалық конференциясында 3 орын, “Гуманитарлық, педагогикалық және психологиялық ғылымдар” бағыты бойынша ИнЕУ Ғылыми-білім беру консорциумының студенттері арасында үздік жұмыс конкурсында 3 орын, Республикалық заң ғылыми-практикалық конференциясында 2 орын;

2019 жыл-Республикалық заң ғылыми-практикалық конференциясында 1 орын және “Менің отбасым” атты Республикалық шығармашылық конкурсының 2 дәрежелі дипломы.