Кекина Елена Александровна

Кекина Елена Александровна – Инновациялық Еуразия Университетінің жоғары колледжінің “Ақпараттық жүйелер” мамандығының 3 курс студенті, ИС-318 тобының студенті.

Оқу кезеңінде Елена өзін адал адам ретінде көрсетті, жауапты, жан-жақты студент. Айқын көшбасшылық қасиеттері бар, құрдастарымен оңай байланыс табады. Елена гуманизмнің, адамгершіліктің және адамға зорлық-зомбылықтың басым рөлінен тұратын қоғамның құрылымына қатысты айқын шығармашылық қоймаға, шығармашылық ойлауға, өз көзқарастарына ие. Колледждің қоғамдық өміріне, қалалық іс-шараларға белсенді қатысады. Бірінші курстан бастап оқу озаты болып табылады, сонымен қатар топ старостасы болып табылады. Instagram – дағы ақпараттық технологиялар бөлімі парақшасының әкімшісі болып табылады.

2021 жылы “Информатика” (ИнЕУ, сертификат) пәні бойынша К.К. Кайдаров атындағы Интернет-олимпиадаға қатысты.

2020 жылы колледждің қоғамдық өміріне белсенді қатысқаны, жеке еңбек және шығармашылық үлесі үшін грамотамен марапатталды.

2020 жылы “Asylmura” бағыты бойынша Павлодар облысының волонтерлік жобаларының шағын гранттары шеңберінде “Майдан жолы – фронттық жолдар” жас іздеуші мектебінде оқыды (оқудан өткені туралы сертификат). Қазіргі уақытта Павлодар “Майдан жолы”іздестіру-зерттеу жасағының мүшесі болып табылады.

2019 жылы көптілді білім беруді дамыту шеңберінде өткізілген “Білгірлер шайқасы” өңірлік студенттік зияткерлік ойынына қатысты (3-ші дәрежелі диплом, сертификат).

2018 жылы Қазақстан халқы Ассамблеясы Павлодар қаласының білім беру бөлімімен бірлесіп өткізген өзге ұлт өкілдері колледждерінің студенттері арасында мемлекеттік тілді білуге арналған “Мың бала” республикалық конкурсының облыстық кезеңіне қатысты (алғыс хат).