Хамитова Әсем Төлегенқызы

Жоғары санатты арнайы техникалық пәндер оқытушысы. ИнЕУ жоғары колледжінде 2008 жылдан бері жұмыс істейді. Ұзақ уақыт бойы техникалық пәндер циклдік әдістемелік комиссиясының төрағасы болды, ИнЕУ биохимия, экология және агробизнес департаментімен тығыз жұмыс істеді.

2018 жылы энергетика бөлімінің меңгерушісі лауазымына тағайындалды. 2021 жылы басшының тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары болады. Басшылық, әріптестер, студенттер және ата-аналар Әсем Төлегенқызын біліктілігі, адалдығы, ұйымшылдығы және әділдігі үшін бағалайды.

Хамитова А.Т. өзін-өзі тәрбиелеумен айналысады және үнемі оқытушы ретінде дамып, магистратураны бітірді. Оның педагогикалық қызметінің басты мақсаты құзыретті маман тәрбиелеу үшін қолайлы жағдай жасау деп санайды.

Педагог сапаны тәуелсіз бағалауды жүргізу үшін “Тамақтандыру кәсіпорындары өнімдері өндірісінің технологиясы және оны ұйымдастыру” мамандығы бойынша тест тапсырмаларының жинағын әзірлеуші болып табылады.

Ғылыми еңбектері мен мақалалары бар:

• 2018 жыл: ИнЕУ хабаршысында “Астықты қайта өңдеу өнімдерімен туралған еттен функционалдық тамақ өнімдерінің технологияларын әзірлеу”, “Радиопротекторлық қасиеттері бар ет өнімдерін өндіру технологиясын әзірлеу” жарияланымдары;
  • 2018: V Бүкілресейлік ғылыми-практикалық конференцияның тезистері мен баяндамалар жинағында ” Білім беру процесіндегі ақпараттық технологиялар курстық жобаларды әзірлеу кезінде оқушылардың танымдық белсенділігін арттыру тәсілі ретінде»;
  • 2019: “XXI ғасыр студенттері мен оқушыларының интеллектісі: мүмкіндіктерді іске асыру, болашағы”  атты IV Халықаралық ғылыми-практикалық конференцияның “Өсімдік шикізатын пайдалана отырып, ет жартылай фабрикаттарының технологиясын жетілдіру” баяндамалар жинағында жариялау.

Жыл сайын оның студенттері облыстық, республикалық және халықаралық деңгейдегі ғылыми конференциялар мен жобаларға қатысады:

• 2019 жыл: “WorldSkills Pablodar-2019” аймақтық чемпионатында II дәрежелі диплом; “XXI ғасыр студенттері мен оқушыларының интеллектісі: мүмкіндіктерді іске асыру, болашағы”  Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясында II және III дәрежелі дипломдар; “Ахмет Байтұрсынұлы атындағы республикалық педагогикалық шығармашылық олимпиадасы”Құрмет грамотасы және қатысушы сертификаты. Нұр-Сұлтан қаласы; «Лидер.kz» Халықаралық зияткерлік – білім беру орталығынан “Жыл ұстазы-2019” педагогтар арасындағы республикалық конкурсқа қатысқаны үшін II дәрежелі диплом, Алматы қ.; «Лидер.kz»Халықаралық зияткерлік-білім беру орталығынан “Үздік меңгеруші” педагогтер арасындағы республикалық конкурсқа қатысқаны үшін II дәрежелі диплом, “Педагогикалық идеялар мен олжалар” фестиваль-конкурсына қатысқаны үшін II дәрежелі диплом;
  • 2020 жыл: ИнЕУ ЖК “Педагогикалық идеялар мен олжалар” конкурсындағы жеңісі үшін III дәрежелі диплом.

Конкурстардың қатысушылары мен жеңімпаздарын дайындағаны үшін, осындай іс-шараларды өткізуге көмек көрсеткені үшін педагог портфолиосын мынадай алғыс хаттармен және грамоталармен толықтырды:

• 2016 жыл: өскелең ұрпақты оқытудағы жоғары кәсібилігі үшін ИнЕУ колледжі директорының Алғыс хаты; студенттерді кәсіби практикаға үздік дайындағаны үшін “ЕфАрД” ЖШС Алғыс хаты;
  • 2017 жыл: “Молданбекова А. Ж.” ЖК-нен көпжылдық жемісті ынтымақтастығы және студенттерді сапалы дайындағаны үшін Алғыс хат;
  • 2019 жыл: ИнЕУ жоғары колледжі директорының жұмысқа жауапты көзқарасы үшін Құрмет грамотасы; А.Байтұрсынов атындағы Республикалық педагогикалық олимпиадаға қатысқаны үшін Құрмет грамотасы.