ВКИнЕУ колледждер мен ERG альянсына қосылды

Астанада маңызды оқиға болды – біздің колледж меморандумға қол қойып, ресми түрде Колледждер альянсы мен ERG құрамына кірді. Бұл бәріміз үшін елеулі жетістік!
Ынтымақтастық біздің алдымызда көптеген жаңа перспективалар ашады:
* Білім беру бағдарламаларын жаңғырту: біздің оқу курстарымыз кәсіпорындардың заманауи талаптары мен қажеттіліктеріне сәйкес жетілдірілетін болады.
* Студенттер үшін жаңа мүмкіндіктер: Альянстың арқасында студенттер ERG тобының компанияларында мақсатты жұмысқа орналасу мүмкіндігіне ие болады және ротация бағдарламаларына қатыса алады.
* Оқытушыларды қолдау және дамыту: біздің колледждің оқытушылары көшбасшылық бағдарламаларға қатысып, ERG компанияларының жоғары кәсіби тәлімгерлерінен тәжірибе ала алады.
Біз осы бастаманың бір бөлігі болғанымызға қуаныштымыз және бұл біздің студенттер мен оқытушыларға көптеген мүмкіндіктер әкелетініне сенімдіміз. Баршаңызды құттықтаймыз және табысты ынтымақтастық тілейміз!