🏆🥇Облыс чемпиондары

🏆🏐 2024 жылғы 6-9 ақпан аралығында Б.Ахметов атындағы Павлодар педагогикалық жоғары колледжінің және Жоғары электроника және коммуникациялар колледжінің спорт залында 🏐 1-лига колледждерінің білім алушыларының ұлдары мен қыздары арасында ХХІІ облыстық Спартакиада бағдарламасында 🏐 волейболдан жарыс өтті.
Жарысқа Павлодар облысының барлық колледждерінен 10 қыздар командасы, 100 спортшы қатысты.

ИнЕУ ЖК қыздар командасының құрамы:
✅️ Коплиенко Дарья, ФС-311 тобы
✅ Казанцева Екатерина, УИА -212 тобы
✅️ Смирнова Анастасия, ФС-410 тобы
✅ Алигазина Замзагуль, БСД -212 тобы
✅ Матова Камила, П-311 тобы
✅ Ганжа Кирина, УИA-212 тобы
✅ Бренинг Милана, ФС-232 тобы
✅ Мұхаметжанова Анель, ФС-212 тобы
✅️ Киреева Асем, КиЛ-113 тобы
✅ Тлеуленова Диляра, П-211 тобы.

Финалда ИнЕУ ЖК командасы ең мықты дейтін екі командалармен: Жоғары мед.колледж және . Б. Ахметов атындағы жоғары колледжімен кездесті.
Инновациялық Еуразия Университетінің жоғары колледжінің қыздар командасы табанды күрестің, мінездің, тәртіптің және ұйымшыл жұмыстың нәтижесінде 🥇 орын алды. Команда өкілі- Тортаев К. К.
Барлық жеңімпаздар мен жүлдегерлер Павлодар облысы білім басқармасының, АОТДТО грамоталарымен және медальдарымен марапатталды.
Қыздар командасын 🥇 орнымен құттықтаймыз!!! Біз сіздермен мақтанамыз 👍 👏 👏 👏