Екідүркін чемпиондар

🏀🏆🏀 2023 жылғы 5-8 желтоқсан аралығында 1 лиганың ХХІІ облыстық Спартакиада бағдарламасында колледж студенттерінің қыздар  мен ұлдар  командасы арасында баскетболдан жарыс өтті. Жарысқа Павлодар облысының барлық колледждерінен 9 команда (90 баскетболшы) қатысты.

Қыздар командасының құрамы:
🔸️ Темирханова Аяна,  ФС-321 тобы
🔸️ Константинова Анастасия, НО-311 тобы
🔸️Казанцева Ольга, УиА-212 тобы
🔸️Казанцева Екатерина, УиА-212 тобы
🔸️Архипова Дарья, ТПП-113 тобы
🔸️Павленко Анастасия, ФС-311 тобы
🔸️Аюпова Дарина, ТПП-311 тобы
🔸️Климентьева Амина, ФС-153 тобы
🔸️Украинец Регина, ФС-311 тобы
🔸️Магильнова Анна, ФС-143 тобы

Финалда ВКИнЕУ командасы мықты қарсыласы – Б.Ахметов атындағы Жоғары колледж командасымен кездесті. Кездесу нәтижесі – біздің баскетболшылардың 30:24 есебімен жеңісі. Екінші ойында біздің команда Ақпараттық технологиялар колледжін 37:23 есебімен жеңді.
Табанды күрестің нәтижесінде, мінезінің, тәртібінің және жұмысының арқасында Инновациялық Еуразия Университетінің Жоғары колледжінің қыздар командасы екінші рет облыс чемпионы атанды.

Команданың жаттықтырушылары – ФВ оқытушылары Данилков И.С. және Данилкова Ж.С.
Қыздар командасын 🥇 орнымен құттықтаймыз!!!
Барлық жеңімпаздар мен жүлдегерлер Павлодар облысы Білім басқармасының ОАӨАБ грамоталарымен және медальдарымен марапатталды.