Баскетболдан жарыс жүлдегерлері

🏆🏀 2023 жылғы 5-8 желтоқсан аралығында 1 лиганың ХХІІ облыстық Спартакиада бағдарламасында колледж студенттерінің қыздар  мен ұлдар  командасы арасында баскетболдан жарыс өтті. Жарысқа Павлодар облысының барлық колледждерінің 9 командасы (90 баскетболшы) қатысты.

Жасөспірімдер командасының құрамы:
🔹️ Кураев Данил,  ФС-311 тобы
🔹️Жакенов Ризат, ФС-311 тобы
🔹️Думлер Константин, ФС-212 тобы
🔹️Игнатенко Максим, ЭСиС-311 тобы
🔹️Зеленкевич Сергей, ФС-311 тобы
🔹️Досмухамбетов Арлан, ФС-153 тобы
🔹️Карамбаев Исмагул, ФС-321 тобы
🔹️Болатқан Досжан, ФС-222 тобы
🔹️Ахмеджан Мерғалым, П-212 тобы

Табанды күрестің нәтижесінде біздің балалар өздерінің шеберліктерін, әдемі тосқауылдары мен блокшоттары бар тамаша баскетболды көрсете отырып, өздерін лайықты қарсыластар ретінде көрсетті және жарыс қорытындысы бойынша 🥉 орынды иеленді.

Команданың жаттықтырушылары – дене шынықтыру оқытушылары Данилков И.С. және Данилкова Ж.С.
Барлық жеңімпаздар мен жүлдегерлер Павлодар облысы Білім басқармасының ОАӨАБ грамоталарымен және медальдарымен марапатталды.