Cыбайлас жемқорлық-ауру, оған қарсы күрес-біздің парызымыз

2023 жылы 16 наурызда Инновациялық Еуразия Университетінің Жоғары колледжі базасында” Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот сараптамалары орталығы “РМҚК Павлодар облысы бойынша сот сараптамалары институтымен бірлесіп” Құқықтану “мамандығының студенттері арасында” сыбайлас жемқорлық-ауру, оған қарсы күрес-біздің парызымыз “тақырыбында ақпараттық-түсіндіру сипатындағы семинар өтті.
Семинар қонақтары РМҚК-мен
“Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот сараптамалары орталығы”Павлодар облысы бойынша сот сараптамалары Институты –
Мерканова Бақыткелді Маирбекқызы-директордың жалпы мәселелер жөніндегі орынбасары;
Карбышева Нұргүл Сәбитова-кадрлар бөлімінің басшысы.

Олар өз сөздерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылдың өзекті жолдары туралы айтып, сыбайлас жемқорлықтың құрбаны болмау үшін шаралар қабылдау қажеттігін атап өтті.Аралас форматтағы семинардың арқасында студенттер заң аясында өз сұрақтарына жауап алды және сыбайлас жемқорлыққа жол берілмейтінін тағы да түсінді. Сондай-ақ, бітіру топтарының студенттері осы ұйымға одан әрі жұмысқа орналасуға шақырылды.