ұлдар мен қыздар арасында баскетболдан жарыс

🏀🏆🏀 2022 жылғы 20-23 желтоқсан аралығында ХХІ облыстық 1 лига спартакиадасының бағдарламасында колледж студенттерінің ұлдар мен қыздар командалары арасында баскетболдан жарыс өтті. Жарысқа Павлодар облысының барлық колледждерінен 12 команда және 120 баскетболшы қатысты.
Қыздар командасының құрамы:
1. Темірханова Аяна, ФС-221 тобы
2. Константинова Анастасия, НО-211 тобы
3. Ежова Ева, ФС-132 тобы
4. Казанцева Ольга, УиА-112 тобы
5. Казанцева Екатерина, УиА-112 тобы
6. Аюпова Дарина, ТПП-211 тобы
7. Лебедева Влада, ФС-320 тобы
8.Украинец Регина, ФС-211 тобы
9. Павленко Анастасия, ФС-211 тобы
10. Кривова Элизабет ФС-231 тобы.
Финалда ИнЕУ ЖК командасы ең мықты команда, М. Қанапьянов атындағы жоғары колледж командасымен кездесті, қыздар командасы қарсыластарын (81:5) есебімен жеңді. Екінші кездесуде біздің команда Ақпараттық технологиялар колледжімен кездесті, керемет ойын өткізді, біздің команда қайтадан жеңіске жетті (35:22)
Инновациялық Еуразия Университетінің жоғары колледжінің қыздар командасы табанды күрестің, тәртіптің және бірлескен жұмыстың нәтижесінде 🥇 орын алды.
Команда өкілдері ДШ оқытушылары: Демесинова Зарина Жумкеновна және Данилкова Жанна Сергеевна. Қыздар командасын 🥇 орынмен құттықтаймыз!!!
Барлық жеңімпаздар мен жүлдегерлер Павлодар облысы білім басқармасының грамоталарымен және медальдарымен марапатталды.