«О, спорт, сен әлемсің!» – бүкіл планетада дыбыстар,

Мен патриотпын!!! ☝️🇰🇿 “Тәуелсіздік батырлары – ИнЕУ ЖК спортшылары”.
Іс-шараның мақсаты: еліміздің мемлекеттік рәміздерін дәріптеу, салауатты өмір салтын насихаттау.
ИнЕУ ЖК студенттері мен оқытушылары спортшылар бойында отансүйгіштік пен интернационализм сезімін тәрбиелеуге, өз жерлестерін құрметтеуге, өз колледжін мақтан етуге тәрбиелеу бойынша, салауатты өмір салты дағдыларын қалыптастыру бойынша өзара тәжірибе алмасты. Қазақстан Республикасының спорт тарихынан және спорт шеберлігінен ақпараттық материалмен бөлісті.
«Уа, спорт! Сен – дербес әлемсің! Сен – бейбітшіліксің!»
Спорт – бұл шын мәнінде бейбітшілік: ол халықаралық қатынастардың негізін қалайды, сонымен қатар кейде мемлекеттер арасындағы бейбіт қарым-қатынастарды үзілу алдында ұстап тұратын біріктіруші күш ретінде қызмет етеді. Көбінесе ұлы спортшыларды айта отырып, біз спорт алаңында жүрген немесе оны жақында тастап кеткен замандастарымызды айтамыз. Бұл түсінікті – олардың жетістіктері бұрынғы спортшылардың жеңістеріне қарағанда, біздің есімізде.

“Дене шынықтыру және спорт” мамандығының студенттері мен оқытушылары Республика күнімен 🇰🇿 құттықтайды!