«Қазақстандық теңізшілер» жобасы бойынша оқыту семинары

2022 жылдың 6 қазанында ИнЕУ Жоғары колледжінде «Теңізшілер – қазақстандықтар» жобасы бойынша «Майдан жолы» Павлодар іздестіру-зерттеу жасағымен бірлесіп жұмыс істейтін 1-курс студенттерімен оқыту семинары өтті.

Оқыту семинарын тарих пәнінің оқытушысы, Таран жасағының ізденушісі Елена Геннадьевна өткізді. Балалар жоба кураторымен бірге 1941-1945жж Қазақстанның тумаларынан шыққан теңіз флоты әскери қызметшілерінің картотекасымен жұмыс істеудің барлық реттілігін, деректердің дұрыс енгізілуін және оларды өңдеуді талқылады. Бірлескен жұмыс барысында бірдеңе айқын болмаған жағдайда сұрақтар қойылды. Кездесу жоғары ұйымдастырушылық деңгейде өтті. Балалар өз бетінше жұмыс істеу үшін тапсырмалар алды. Оларға алдағы жұмыстарына шыдамдылық пен табыс тілейміз. Мағзұмов Нұркеш Тельманұлы («Майдан жолы» БҚ іздестіруші, оқытушы) – ИнЕУ Жоғары колледжінің жастар іздестіру тобының жетекшісі болып тағайындалды.