Ең үздік, үздік!

ИнЕУ жоғары колледжінде тәрбие жұмысы аясында топ кураторлары арасында ұйымдастырылған «Ең үздік, үздік !» сайысы жалғасуда. Осыған орай өткізілге бірқатар іс-шаралар: «Кош келдің – Наурыз!» УиА – 121 тобының кураторы С. Шаяхметқызы, «Тарих және рәміздер» дөңгелек үстелі БЭС-210 тобының кураторы А. Р.Тусупов, Торо ПЗ – 210 тобының брейн-ринг топтарында кәсіби бағдар беру және жұмысқа орналастыру мақсатында топ кураторы О. А.Нечай, Едилова Д. Ж. – П-210 тобының кураторы ғарышкерлер күніне арналған іс-шара, А. К. Тортаева П-220 топ студенттерімен «Біз сыбайлас жемқорлыққа қарсымыз!» атты дөңгелек үстел өткізді.
Іс-шараға түрлі құрылымдардың қонақтары шақырылды. Байқау жалғасуда! Кім ең үздік, үздік атанады? Сайыс барысын қадағалаңыз! Байқауға қатысушыларға шығармашылық табыс тілейміз!