Біздің студент облыстың үздік спортшыларының арасында

Қалалық әкімдікте олимпиадалық және олимпиадалық емес спорт түрлері бойынша үздік спортшыларды марапаттау рәсімі өтті. Спорттық жетістіктердің қорытындысын Павлодар қаласының әкімі Е.Иманслям қорытындылады.
Марапатталғандардың тізімі халықаралық, республикалық және облыстық жарыстардың нәтижелеріне сәйкес жасалды, оған 22 спортшы кірді, олардың ішінде біздің колледждің П-338 тобының студенті Жакупова Малика.
Малика джиу-джитсумен айналысады және әртүрлі жарыстарда сәтті өнер көрсетеді. Осылайша ол “WORLD CHAMPIONSHIP BAKU 2019″ әлем чемпионатында no gi бөлімінде 2- орын алды. Ол Джиу-джитсудан ” ABU DHABI WORLD PROFESSIONAL JIU-JITSU CHAMPIONSHIP” әлем чемпионатында да екінші орын иеленді.
Маликаны лайықты марапатымен құттықтаймыз және оған жаңа спорттық жеңістер тілейміз!