📢 WorldSkills Pavlodar -2024 аймақтық чемпионаты 🎉

3 апта бойы ИнЕУ жоғары колледжінің студенттері 11 құзыреттілік бойынша келесі салаларда өз қабілеттерін көрсетті: машина жасау, қайта өңдеу және құрылыс, ақпараттық-коммуникациялық технологиялар, өнер және дизайн, білім беру және қызмет көрсету.

Команданың құрамына ИнЕУ ЖК 11 студенті кірді.

🏆 “Үздік маман” сыйлығын жеңіп алды:

– Компьютерлік ойындарға арналған 3D модельдеу:  Айткулов Ярослав Сергеевич, сарапшы -Кармишина Л. В.
– Электр монтаждау:  Алиппеков Даниял Рустемович, сарапшы- Омаров О. Д.
– Наубайхана шеберлігі:  Деркач Екатерина Сергеевна, сарапшы- Хамитова А. Т.
– Веб-дизайн және әзірлеу:  Қалтаев Думан Какимович, сарапшы -Маликов В. В.
– Плиткамен қаптау:  Қайыркен Иса Ислямұлы, сарапшы- Солтанбаева Г. К.
– Жеңіл автокөліктерді жөндеу және қызмет көрсету:  Прокопец Тимур Сергеевич, сарапшы- Иманбеков К. Т.
– Құрғақ құрылыс және сылақ жұмыстары: Сағатбек Авдулхадир, сарапшы- Мұхтарова Д. Б.

Естеріңізге сала кетейік, 2023 жылы аймақтық жарыстардың қорытындысы бойынша біздің команда 7 жүлделі орынға ие болды.

Барлық жеңімпаздар мен олардың сарапшыларын WorldSkills Pavlodar-2024 чемпионатындағы тамаша нәтижелерімен құттықтаймыз! Одан әрі табыстар мен жаңа жетістіктер тілейміз! 🌟.