Бірінші курс студенттерінің апталығы

Барлық уақытта, студенттік шақтың әдет -ғұрыптары мен дәстүрлері дәрістерге қатысу, курстық жұмыстарды жазу немесе сессияға қатысу сияқты міндетті түрде университеттер мен колледждерде оқудың ажырамас бөлігі болды. Студенттік өмірді алаңсыз және жеңіл деп атауға болмайтыны белгілі. Оқу орнындағы алғашқы күндері барлық бірінші курс студенттерін ерекше алаңдатады. “Жасыл” студенттерді оқу-тәрбие үдерісіне бейімдеу үшін педагогикалық ұжымдар олар үшін дәстүрлі іс-шаралар өткізеді. Дәстүрлердің бірі-бірінші курс студенттерінің апталығы.

Бұл апта бірінші курс студенттері үшін қызықты және пайдалы істерге толы: колледжге экскурсиялар, өзін-өзі басқару органдарының жұмысымен танысу, “Дарынды студенттер, біз сіздерді  күтеміз! ” байқауы, спорттық іс-шаралар, сынып сағаттары мен кездесулер.

Барлық бөлімдердің бірінші курс студенттерінің ИнЕУ жоғары колледжінің директоры Ш.А. Таженовпен, құрылымдық бөлімшелердің басшылары: ИнЕУ қаржы бөлімінің бастығы Н. Ш. Нуровамен, білім алушыға қызмет көрсету орталығының маманы М. Е. Набиевамен, кітапханашы Г. К. Новотеевамен кездесуі қызықты және есте қаларлықтай болды..

Студенттер алдында Павлодар облысы кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі соттың төрағасы К. А. Темірова, ювеналды полиция бастығы Б. Т. Камзина, Павлодар қаласы ПБ Орталық ПБ ЖПҚ МПБ инспекторы Р. О. Қасымова сөз сөйледі.