Жаңа оқу жылының басталуымен!

2021 жылдың 1 қыркүйегінде ИнЕУ жоғары колледжінің бірінші курс студенттеріне ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған “Мен Отанымды, республикамды жырлаймын” атты салтанатты жиын мен білім сабағы өткізілді. Өздерінің саналы таңдауын жасап, республиканың беделді колледжінде мамандық алуға келгендер үшін көп мүмкіндіктер мен перспективалар ашылуда. Бұл туралы іс-шараның құрметті қонағы, заң ғылымдарының докторы, профессор, Қазақстан Республикасы сот жүйесінің еңбек сіңірген қызметкері А. Ш. Хамзин өз сөзінде айтты. , Университет ректоры А. В. Алиясова бәсекеге қабілетті жас маман болу үшін студенттерді білімді табысты  меңгеруге бағыттады. Колледж директоры Ш.А. Тәженов қазіргі бірінші курс студенттері ел экономикасын 3-4 жылдан кейін дамытатын болады деп атап өтті. Елімізге ең заманауи технологиялармен, жаңғыртылған өндірістің ерекшеліктерімен таныс білікті мамандар қажет.

Бірінші курс студенттерін ата-аналар қоғамдастығы атынан Т.В. Лопатина, ал “Үздік спортшы-2019” атағының иегері, ТОРО ПЗ-210 тобының студенті Максим Лопатин педагогтарды оқу жылының басталуымен шын жүректен құттықтап, денсаулық пен жұмыста табыс тіледі.

Жиын бірінші қоңырауды беру рәсімімен аяқталды. Бұл құқықты, спорттық акробатикадан халықаралық дәрежедегі спорт шебері, Әлем чемпионатының қола жүлдегері, Әлем кубогы кезеңінің чемпионы, Азия чемпионы, ҚР мен халықаралық жарыстардың бірнеше дүркін чемпионы ФС-418 тобының 4 курс студенті Никифоров Владислав және СМС-121 тобының бірінші курс студенті Аблеш Жанерке алды.Жиыннан кейін барлық студенттер білім сабағына оқу аудиториясына аттанды. Іс-шара қажетті санитарлық нормаларды сақтай отырып өтті.

Құрметті оқытушылар мен студенттер,  жаңа оқу жылы құты болсын!Мамандық алудың қиын жолында сәттілік пен шығармашылық табыс тілейміз!