Ортақ игілік үшін.

ИнЕУ ЖК және ювеналды полиция қызметкерлерінің жемісті ынтымақтастығы екі тарапқа да пайдалы. Пайдалы кездесулер клубының жұмысы аясында құқық қорғау органдарының қызметкерлері үлкен алдын-алу жұмыстарын жүргізуде. Студенттермен әңгімелесу тақырыбы сан алуан: жасөспірімдердің өзіне-өзі қол жұмсау мінез-құлқы сияқты қоғамдық құбылыстардың алдын-алуға дейінгі теріс қылық пен құқық бұзушылық арасындағы айырмашылықтан, буллинг және кибербуллинг, терроризм мен экстремизмді насихаттау үшін жауапкершілік сияқты бейәлеуметтік құбылыстардың алдын алуға дейін. Осындай кездесулер барысында студенттер өздері үшін көп нәрсені үйреніп қана қоймай, болашақта заңмен тығыз дос болуға тырысады. Колледждің жиі қонақтары Павлодар қ.  Орталық ПБ ЖПҚБ ЮПТ инспекторы, полиция капитаны А. А Ахметова, полиция капитаны Е. Д. Қалқамбеков, полиция аға лейтенанты Р. О. Қасымова болды. Олар заңсыз әрекеттердің алдын алу, балалар мен жасөспірімдердің қоғамдық орындарда болу ережелерін сақтау бойынша студенттермен әңгімелер жүргізіп қана қоймай, сонымен қатар колледж және шағын аудан аумағында рейдтік іс-шаралар өткізеді. Құқық қорғау органдарының қызметкерлері ата-аналармен ағартушылық жұмыс жүргізеді, колледждік медиация қызметіне жетекшілік етеді. Жұмыс жақсы нәтиже береді: студенттердің заңсыз әрекеттері әлдеқайда аз болды, студенттер арасында суицид жағдайлары жоқ.