Павлодар облысы Білім басқармасының қолдауымен 2021 жылдың 17-18 ақпанында ИнЕУ жоғары колледжі Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына және Инновациялық Еуразия Университетінің жоғары колледжінің 20 жылдығына арналған “Қазақстан Республикасының Конституциясы-мемлекет пен қоғамның тұрақты дамуының негізі” атты ​ мектеп оқушылары👩🏻‍💻 (6-11сыныптар)​ мен колледж студенттері👨🏻‍💻 арасындағы ​ V Республикалық🇰🇿 заң ⚖️ ғылыми – практикалық конференциясын өткізеді. Конференция on-line режимінде 2021 жылдың 17-18 ақпанында zoom платформасында өтеді. Қатысушыларды тіркеу conference.ineu.kz ​ сілтемесі бойынша өтеді.
ҚОСЫЛЫҢЫЗ !
✅ҚҰЗЫРЕТТІ ҚАЗЫЛАР АЛҚАСЫ (ҚҰҚЫҚ ҚОРҒАУ ОРГАНДАРЫНЫҢ, АДВОКАТУРА, МЕДИАЦИЯ ОРТАЛЫҚТАРЫНЫҢ ҚЫЗМЕТКЕРЛЕРІ, ПРОФЕССОРЛАР ҚҰРАМЫ),
​✅ЕЛДІҢ КЕЗ КЕЛГЕН НҮКТЕСІНЕН ҚАТЫСУ. КОНФЕРЕНЦИЯ ZOOM ҚОСЫМШАСЫ АРҚЫЛЫ ӨТЕДІ
✅ БӘСЕКЕЛЕСТІК РУХЫ МЕН ҚЫЗЫҚТЫ ПІКІРТАЛАСТАР