АЙМАҚТЫҚ  WORLDSKILLS PAVLODAR – 2020 ЧЕМПИОНАТЫ

ИНЕУ ЖК  тарихындағы ең ұмытылмас оқиғаға айналған WorldSkills Павлодар – 2020 аймақтық чемпионаты аяқталды. Оның бірегейлігі-пандемияның өте қиын жағдайында біздің колледж бірқатар жарқын және есте қаларлық жеңістерге қол жеткізді.

Құзыреттілік Аты-жөні Орын
  Жеңімпаздар
Веб технологиясы Волынский Виталий Викторович 1
Шанақты жөндеу Паноян Тигран Геворгович 1
Инженерлік графика CAD Легедза Алексей Сергеевич 1
Инженерлік графика CAD Макаров Анатолий Олегович 1
Жеңіл автомобильдерді жөндеу және қызмет көрсету Павлюк Владислав Игоревич 2
Сырлау  және сәндік жұмыстар Наукенова  Айгуль  Тлеулесовна 2
Графикалық дизайн Камбаров Даурен Жанкысынович 3
Инженерлік графика CAD Сулеймен Алдиар Жомартұлы 3

Екі апта ішінде 170-тен астам қатысушы Павлодардағы 14 колледж, Ақсу қаласындағы екі колледж, Екібастұздағы екі колледж, үш агротехникалық колледж және «Қазақтелеком» АҚ базасында 39 құзыреттілік бойынша

өздерінің кәсіби шеберліктерін көрсетті.

Чемпионат біздің колледж үшін несімен есте қалды? ИнЕУ жоғары колледжінің студенттері 10 құзыреттілікте өнер көрсетті және 8 жүлделі орынға ие болды

1953 жылы негізі қаланған WorldSkills халықаралық қозғалысының мақсаты — бүкіл әлем бойынша кәсіби даярлық пен біліктіліктің мәртебесі мен стандарттарын арттыру, кәсіби шеберлік бойынша халықаралық жарыстар өткізу арқылы жұмысшы мамандықтарды танымал ету. Қазіргі уақытта ұйым қызметіне 85 ел қатысуда. Кәсіби шеберлік бойынша республикалық чемпионаттар жыл сайын өткізіледі, ал жарыстың негізгі мақсаты — ел экономикасын қазіргі және болашақ міндеттерін шешуге қабілетті білікті мамандармен қамтамасыз ету. Жарысқа 16-22 жас аралығындағы студенттер мен 16 жасқа дейінгі жасөспірімдер (WorldSkills Juniors бағытының қатысушылары) қатысады.